People-Unity
Γεια σου!
Καλώς ήρθες σε μια νέα ελληνική κοινότητα,People-Unity.!
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum μας σαν ένας απλός επισκέπτης. Έλα και εσύ στην παρέα μας, κάνοντας μια δωρεάν εγγραφή τώρα.
Σε περιμένουμε!!!

People-Unity
Γεια σου!
Καλώς ήρθες σε μια νέα ελληνική κοινότητα,People-Unity.!
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum μας σαν ένας απλός επισκέπτης. Έλα και εσύ στην παρέα μας, κάνοντας μια δωρεάν εγγραφή τώρα.
Σε περιμένουμε!!!

People-Unity

Μια νέα Ελληνική κοινότητα. Γίνε κι εσύ μέλος!
Forum version: v1.5.6

Καλώς ήρθατε στο People-Unity

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πρόβλημα συμπεριφοράς σε φίλη

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

donald123

donald123
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Καλησπέρα στην παρέα του φορουμ μας

Έχω μια φιλή η οποία θα έλεγα έχει πρόβλημα συμπεριφοράς κάθως συμπεριφέρεται ανώριμα και αναγωγα. Θα έλεγα οτι η συμπεριφορα της έχει πείραξει όλους σην παρέα κάθως μερικές φορές λέει πράγματα που παρεξειγούμαστε αλλά και κάποιες μας προσβάλει. Γενικά θα έλεγα οτι συμπεριφέρεται σαν ένα κακομαθημένο 5χρονο που θέλει να γίνεται πάντα το δικό της και άμα της πούμε οχι μπορεί να αρχίσει να κλαίει αλλά και να τσακωθούμε μαζι της. Χθες για παράδειγμα τσακωθηκα στο τηλέφωνο μαζί της γιατί δεν μπορούσα να έρθω σπίτι της ,επειδή θα ερχόντουσαν κάποιοι συγγενείς σπίτι μας αλλά της εξηγεισα ότι θα μπορέσω αύριο και εκείνη άρχισε να φωνάζει (μην σας πω οτι την άκουγα στο τηλ οτι ήταν έτοιμη να κλάψει) και δεν φτάνει μόνο αυτό αλλά μου έκλεισε και το τηλέφωνο στην μουρη! Δεν θέλω να τσακωθω με αυτην για την συμπεριφορα της αλλά επείδη τώρα δεν έχει κολητους φοβάμαι τώρα που θα πάμε γυμνάσιο οτι θα δυσκολευτει να κάνει φίλους και φοβάμαι μην γελειοποιηθει μόνη της. Ξέρω οτι γενικά όλοι στην παρέα τους την σπάει η συμπεριφορά της(μου έχουν πει στο τηλεφωο οτι θα κάνουν συνάντηση χωρις εκείνη) έλα όμως που είναι μεγάλη κολιτσίδα και θέλει όλη την ώρα να βγαίνει με όλους όπως και να μας πέρνει τηλέφωνο ενώ δεν έχουμε να πούμε τίποτα. Τώρα ρε παιδιά τι νομίζετε να κάνω; Δεν θέλω να χαλάσω την φιλία μαζί της αλλά θέλω να την βοηθήσω να ωρίμάσει και λίγο, τώρα όμως άμα πω στα κορίτσια να της πούμε οτι μας ενοχλεί η συμπεριφορα της φοβάμαι μην νομίζει οτι εγώ είμαι η κακιά και θέλω να την βγάλω απέξω.Εσας πιά είναι η γνώμη σας;;
Συγνώμη και για το μεγάλο κείμενο

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης